Polecamy
Kto jest online?
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Statystyki od 2015.02.06
Wizyty [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
391
385
449

-64
W tym roku:
Last year:
22804
132823
-110019
Strona główna

KOMUNIKAT:

Sprostowanie - Zaszła pomyłka w opisach terminu rekolekcji na Zgłoszeniach rekolekcyjnych. Winno być:

REKOLEKCJE rozpoczynają się 18 lipca W SOBOTĘ a kończą 26 lipca w Niedzielę. 

 

Rekolekcje wakacyjne to jedno z najważniejszych wydarzeń naszych wspólnot. Tam mamy okazję spotkać się zarówno z różnych lokalnych wspólnot (Iłża, Tarnowskie Góry, Kozienice), ale również z osobami z lokalnych środowisk (Warszawa), poznać osoby nowe....BYĆ RAZEM.

Rekolekcje to spotkanie rodzin, młodzieży(mają osobny program, "swojego" księdza moderatora), dzieci szkolnych, przedszkolaków, babć, dziadków, wnuków... osób samotnych.

Rekolekcje to czas duchowej i fizycznej rekreacji. (REKREACJA - to od-tworzenie) Pogłębiamy naszą wiarę, prostujemy nasze ścieżki duchowe (czytanie Biblii, słuchanie Słowa Bożego, modlitwa, liturgia, życie sakramentalne). Odpoczywamy fizycznie nabieramy siły witalnej, poprawiamy naszą kondycję psychiczną i zdrowotną (sport, wycieczki...)

Rekolekcje to spotkanie z Chrystusem naszą Paschą. Rekolekcje to zjednoczenie wysiłków apostolskich różnych wspólnot i osób indywidualnych. (Wspólnota Księży i braci Pallotynów SAC, Wspólnota sióstr Pallotynek SAC, Wspólnota Paschy Tu i Teraz z Iłży, Wspólnota Paschy z Tarnowskich Gór, Wspólnota Nowej Ewangelizacji z Kozienic)

Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji nadchodzących rekolekcji.

 

KOMUNIKAT:

Sprostowanie - Zaszła pomyłka w opisach terminu rekolekcji na Zgłoszeniach rekolekcyjnych. Winno być:

REKOLEKCJE rozpoczynają się 18 lipca W SOBOTĘ a kończą 26 lipca w Niedzielę. 

REKOLEKCJE W WADOWICACH '2006 


Fotki w formie albumu można obejrzeć klikając w fotkę z Chrzcielnicą JPII. (Rekolekcje w Wadowicach str 2-5)

Chrzcielnica JPII 

Więcej…

Terminy minione

11-14.11.2004 Dom Rekolekcyjny "Wieczernik" w Świętej Katarzynie 
"Droga Abrahama" /sui generis postulat/ to treść i temat tych dni skupienia oraz czas najbliższego roku, w którym osoby po odbytej formacji podstawowej ku dojrzałości chrześcijańskiej z Iłży jak i z Tarnowskich Gór będą miały możliwość przeżycia swojego specjalnego czasu rozpoznania powołania do życia we Wspólnocie Przymierza lub bycia Współpracownikiem dla Królestwa Bożego wg charyzmatu paschy tu i teraz. 

Więcej…

W tym tygodniu, nasza wspólnota przyjęła zadanie prowadzenia modlitwy różańcowej w czasie nabożeństw w kościele parafialnym. 

Przygotowujemy wprowadzenia do poszczególnych tajemnic różańcowych w czasie kolejnych dni od poniedziałku do środy. 
Robert

Więcej…

2003

Jak co roku przy okazji wspomnienia Św. Mikołaja biskupa zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz przekazania darów dla dzieci z najuboższych rodzin naszej parafii podczas comiesiecznej Eucharystii, która odbedzie sie w poniedziałek (1XII) o godz. 19.00.

Więcej…

Więcej artykułów…